دسته‌بندی نشده

لامپ های فلامینتی

لامپ های فلامینتی یا ادیسونی

لامپ های فلامینتی یا به قول معروف لامپ های ادیسونی هم معروف هستند که امروزه ترند بازار شده اند و کسانی که به دنبال القا کردن حس نوستالژیک هستند و ازآن طرف به شیک بودن محل کار و یا منزل خود اهمیت می دهند بسیار مناسب است.احتمالا همه ما با لامپ های رشته ایی قدیمی سرکار داشتیم که مصرف برق بسیار بالایی داشتند و گرمای زیادی نیز تولید می کردند.

اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی لامپ های ال ای دی روی کار آمده اند که هم مصرف برق کمتری داشتند و هم گرما تولید نمی کردند.امروزه چندین سال است که لامپ های ال ای دی بر دنیای لامپ ها فرمانروایی می کند.

اما پیشرفت تکنولوژی در اینجا نوعی به گذشته برگشته و و لامپ های رشته را هدف قرار داده اما زیبا تر و کم مصرف تر.این لامپ ها همان حس گذشته را به انسان منتقل می کند و پیشنهاد امین الکتریک این است که حتما در طراحی هایتان از لامپ های فلامینتی استفاده کنید

لامپ فلامینتی

لامپ فلامینتی:قدرت نور

شاید باورتان نشد اگر بگویم لامپ فلامینتی در دسته بندی لامپ های ال ای دی قرار می گیرد اما از نوع مدرن.در واقع لامپ های فلامینتی از لحاظ ظاهری کلاسیک محسوب میشود ولی در باطن یک لامپ ال ای دی با تکنولوژی جدید به حساب می آیـــــد و برای ایجاد یک فضای نوستالژیک بسیار مناسب هستند و زیبایی محل کار شمارا دوچندان خواهد کرد.

این لامپ ها ظاهرا شبیه لامپ ها رشته ایی قدیم هستند و گرما هم تولید می کنند اما نه به اندازه لامپ های رشته ایی قدیم.

لامپ های فلامینتی:کم مصرف

شاید پیش خودتان بگویید لامپ فلامینتی مثل برادر بزرگتر خودش لامپ رشته ایی مصرف برق بالالیی دارد اما اینطور نیست در واقع این لامپ ها مصرف برق شما را تا 80 درصد پایین آورده و اگر دیدید بعد از استفاده از لامپ فلامینتی قبض برق شما رو به کاهش است تعجب نکنید.

تکنولوژی اس ام دی در این لامپ ها به کار رفته و طرز قرار گرفتن اس ام دی در کنار هم باعث شده این لامپ ها شبیه لامپ های رشته ایی خود را نشان دهند.روکشی که برروی این اس ام دی ها قرار گرفته یک روکش شیشه ایی بسیار شفاف است که به راحتی می توان اجزای لامپ را مشاهده کنید.

لامپ فلامینتی

لامپ های فلامینتی:زیبایی در طراحی

در فروشگاه امین الکتریک مشتریان ما بیشتر این لامپ هارا برای استفاده در لوستر از ما تهیه می کنند.یکی از انواع پرطرفدار این لامپ ها نوع اشکی آن است.البته این لامپ ها بدون لوستر هم می توانند زیبایی خود را نشان دهند.رشته های این لامپ در انواع گوناگون است.

لامپ های فلامینتی:ویژگی ها

اصلی ترین چیز که بعد از دیدن لامپ های فلامینتی به فکر آدم می آید ایجاد حس نوستالژیک است که ایجاد میکند این لامپ ها در دکوراسیون کافه ها و سایر مکان های تفریحی بسیار مناسب است.

اگر درخاطرتان باشد در لامپ های رشته ایی خاموش و روشن کردن لامپ باعث سوختن آن می شد شاید بگویید لامپ های فلورینتی هم مانند آن باشد اما این گونه نیست و این لامپ ها حتی در برابر لامپ های فلورسنت از مقاومت بیشتری برخوردار هستند و به این راحتی ها نمی سوزند.

این لامپ ها به سرعت انرژی را تبدیل به برق می کند و می توانیم بگوییم بلافاصله فضا را روشن می کند.

همچنین نصب کردن این لامپ ها به هیچ وجه کار سختی نیست و مانند دیگر لامپ ها با توجه به سرپیچ لامپ می توان آن را نصب کرد.

این لامپ ها دوستدار محیط زیست هم هستند و در ساخت آن از سرب استفاده نشده است و در ساخت آن به طبیعت آسیبی وارد نشده است.

این لامپ ها در شرایط مختلف آب و هوایی می تواندد کار کند و فرقی نمی کند در دمای منفی 20 درجه باشد یا در مثبت 80 درجه این لامپ هیچوقت شمارا نا امید نخواهد کرد.

در ساخت لامپ های فلامینتی از تکنولوژی استفاده شده که عمر مفید این لامپ ها را به حدود 30 هزار ساعت رسانده است.

لامپ فلامینتی

کلام آخر

در انتها باید بگوییم که لامپ های فلامینتی بهترین لامپ برای زیبایی بخشیدن به محل مورد نظر شما است و در کنار زیبایی که به فضا می بخشد مزایای بی نظیر مانند مصرف برق پایین،تولید گرمای کم،مصرف برق بسیار مناسب و… این لامپ را به یکی از بهترین انواع لامپ تبدیل کرده و در آخر شمارا دعوت می کنیم تا محصولات فلامینتی فروشگاه امین الکتریک را بررسی کرده و نقطه نظرات خود را با در میان بگذارید

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *